Sprzedaż ogrodzeń tymczasowych, budowlanych
Lublin

Potrzebujesz paneli ogrodzeniowych na własność? Zgłoś się do nas!

Posiadamy dużą ilość nowych jak i używanych przęseł  w świetnym stanie technicznym. Gotowych do wykorzystania podczas Twojej budowy.

Posiadamy w sprzedaży pełne komplety, gotowe do samodzielnego montażu. Zakup pojedynczych elementów jest również możliwy. 
 Największą popularnością w Lublinie spośród naszych ogrodzeń budowlanych cieszą się przęsła ażurowe. Są lekkie, łatwe w montażu i transporcie oraz odporne. 

Jakie są zalety kupna ogrodzeń nad wynajmem?

01

Oszczędność pieniędzy

Chociaż ceny wynajmu ogrodzeń w naszej firmie są bardzo przystępne w pewnych warunkach zakup przęseł na własność może być bardziej opłacalny. Jeśli Twój teren ma być ogrodzony przez dłuższy okres czasu – zadzwoń do nas. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę sprzedażową.

02

Wielokrotny użytek

Przęsła dostępne w naszej ofercie są bardzo solidne. Użytkowane w odpowiedni sposób mogą posłużyć przez lata i być wykorzystane przy wielu okazjach.

03

Elastyczność

W branży mamy opinię działających szybko i sprawnie. Jeżeli jednak nie chcesz czekać na nasz zespół i wolisz przestawiać oraz montować przęsła wtedy kiedy tego zapragniesz, kupno ogrodzenia używanego na własność będzie najlepszym wyborem.

Nasze ogrodzenia ażurowe posiadają szereg zalet:

01

Niska cena

02

Wielokrotny użytek

04

Łatwe w transporcie

05

Montowane za pomocą zdejmowanych stóp

06

Łatwe w montażu i demontażu

07

Wysoka przydatność, nawet na nierównym podłożu

08

Antykorozyjne

09

Lekkie

10

solidne i trwałe

11

Nadają się do wszystkich rodzajów nawierzchni

Chcesz kupić ogrodzenie?
Zadzwoń do nas 664-786-734

FAQ

Pytania często zadawane przez naszych klientów:​​
Tak, zarówno w przypadku wynajmu jak i sprzedaży zapewniamy transport naszych ogrodzeń.

W naszej ofercie ogrodzeń tymczasowych najbardziej popularne są przęsła ażurowe. Są rekomendowane do użytku podczas imprez oraz do ogradzania placów budowy. Są łatwe w instalacji przez co pozwalają szybko zabezpieczyć przestrzeń. Pracownicy mogą z łatwością zainstalować je z naszymi standardowymi stopami oraz obejmami zaciskowymi.

Nasz magazyn znajduje się przy ul. Harnasie 4 w Lublinie. w woj. Lubelskim.