Wynajem ogrodzeń budowlanych
Lublin

MI-KO oferuje panele ogrodzeniowe, które zapewniają wygodę i mobilność w Lublinie i okolicy.

Te tymczasowe panele stały się jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla wykonawców i organizatorów imprez, aby zaspokoić potrzebę krótkoterminowych ogrodzeń ze względu na łatwość obsługi i rozsądne koszty.

Sekcje stoją nad ziemią, na stojakach więc nie wymagają kopania. Ta właśnie łatwa instalacja jest pożądana w krótszych okresach czasu użytkowania. To świetne, niedrogie rozwiązanie ogrodzeń dla szerokiej gamy różnych zastosowań.

Panele są idealne do miejsc z asfaltem lub betonem oraz nieutwardzoną powierzchnią na placach budowy, które wymagają elastyczności ruchomych przęseł. Zapewniliśmy ogrodzenie dla wielu masowych wydarzeń w okolicy, aby pomóc kontrolować przepływ ruchu lub tłumy, a nasze relacje z branżą budowlaną są długotrwałe. Wielu wykonawców korzysta z nas ze względu na naszą przystępną cenę i wyjątkowo dobrą obsługę.

Wynajem ogrodzeń dla branży budowlanej​

Dla branży budowlanej korzyści z tymczasowego ogrodzenia są liczne. Często niepraktyczne jest codzienne przenoszenie wartościowych materiałów budowlanych i wyposażenia, zwłaszcza dużych gabarytów sprzętu lub maszyn.

Jednym z bardzo ważnych powodów, dla których Twój teren powinien być ogrodzony jest uniemożliwienie dostępności dla osób trzecich. Bez tymczasowego ogrodzenia zawsze istnieje możliwość, że ktoś ciekawski wejdzie na miejsce pracy i dozna obrażeń. Jest to ryzyko, którego należy unikać.

Tymczasowe ogrodzenie oprócz bezpieczeństwa na placach budowy zapewnia ochronę przed potencjalną kradzieżą. Są także czynnikiem zabezpieczającym przez wandalizmem.

Oczywiście nie ma gwarancji przeciwko kradzieży, wandalizmowi lub odpowiedzialności z tytułu obrażeń. Jednak wystarczy kilka złotych dziennie aby zminimalizować narażania na niebezpieczeństwa i ochrony projektu w wysokim stopniu.

Chcesz wynająć ogrodzenie?
Zadzwoń do nas 664-786-734

Jak przebiega wynajem ogrodzeń?​
Ochroń swój obiekt w kilku prostych krokach:

01

WYCENA WYNAJMU OGRODZENIA​

Zadzwoń do MI-KO i dowiedz się jak przystępne są nasze ceny. Nie mamy ukrytych kosztów, w przeciwieństwie do wielu konkurentów. Podczas rozmowy powiedz nam jaki jest cel ogrodzenia, ile metrów będziesz potrzebować i na jak długi okres czasu.

02

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA​

Po zapoznaniu się z ofertą cenową złóż zamówienie. Pozwoli to zarezerwować ilość ogrodzenia, które chcesz wynająć przez określony czas. W ten sposób masz pewność, że Twój teren będzie zabezpieczony wtedy gdy tego potrzebujesz. Zarezerwujemy dla Ciebie odpowiednią liczbę paneli, biorąc pod uwagę Twoje zapotrzebowanie. Poinformujemy Cię również, jakie metody płatności akceptujemy i kiedy wystawiamy rachunek za wynajem.

03

Dostawa tymczasowego ogrodzenia i MONTAŻ

Kolejnym krokiem w procesie jest dostarczenie i montaż ogrodzenia. Nasz zespół uzgodni z Tobą, kiedy dostarczyć ogrodzenie, abyśmy byli w żądanym miejscu w odpowiednim czasie. Tymczasowe ogrodzenia MI-KO są znane z dotarcia na miejsce zawsze na czas.
  Następnym krokiem jest montaż. Nasza wykwalifikowana załoga przyjedzie na miejsce ze wszystkimi wymaganymi materiałami. Będziemy brać pod uwagę czas, jaki zwykle zajmuje postawienie zamówionego ogrodzenia, aby było na miejscu w ustalonym czasie.

04

ODBIÓR ​

Gdy okres wynajmu tymczasowych ogrodzeń się skończy, nasz zespół rozmontuje ogrodzenie i odbierze panele ze obiektu.